„Pamiętajcie o ogrodach….” – wynajem

Ogród muzealny położony jest w samym centrum starego Krakowa - przy Plantach, z pięknym widokiem na Wzgórze Wawelskie. Oferujemy Państwu jego wynajem na organizację niepowtarzalnych imprez plenerowych.

Ogród - tak rozświetlony słońcem, w zapadającym mroku, jak i w nocy w światłach lamp może stanowić atrakcyjną oprawę Państwa spotkań.

Mieliśmy już przyjemność gościć w ogrodzie uczestników wielu koncertów, przyjęć firmowych, ślubnych, pikników oraz różnych wydarzeń kulturalnych.

 

Sala konferencyjna

Na parterze budynku muzealnego, od strony wejścia na wystawy (ul. Poselska 3), mieści się sala konferencyjna (wyposażona w mulitimedia), mogąca pomieścić do 90-ciu osób.

Atmosfera historycznego budynku oraz możliwość zorganizowania zwiedzania wystaw muzealnych z przewodnikiem, będą miały pozytywny wpływ na uczestników konferencji, szkolenia lub innego spotkania.

 

W atmosferze pradziejów…

Dla poszukujących nastrojowego otoczenia istnieje możliwość zorganizowania spotkań kuluarowych na wystawach, np. bezpośrednim sąsiedztwie postaci sprzed tysięcy czy przedmiotów używanych przez naszych przodków.

 

Ach co to był za ślub….

Dla wstępujących na nowa drogę życia proponujemy zarówno atmosferę pradziejów, magiczny ogród czy niepowtarzalne wnętrza…

 

Dworek w Branicach – sala konferencyjna

W siedzibie Oddziału Muzeum Archeologicznego w Krakowie w Nowej Hucie-Branicach, w zespole dworskich, leżącym ok. 18 km od centrum Krakowa, oferujemy kameralną, mieszcząca do 30 uczestników salę (z wyposażeniem multimedialnym). Sala usytuowana jest na parterze klasycystycznego dworku położonego w ogrodzie.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się unikatowy renesansowy dwór obronny – zwany Lamusem, udostępniany do zwiedzania uczestnikom spotkań.

 

Dworek w Branicach – ogród

Ogród branicki otaczający Dwór i Lamus jest miejscem bardzo przyjaznym dla nieformalnych spotkań ogrodowych typu piknik czy ognisko.

Szczegółowych informacji dotyczących wynajmu zarówno ogrodu jak i sal konferencyjnych udzieli Państwu Pani Beata Morsztyn tel. 692 417 784, +48 (12) 422 75 60 wew. 39, e-mail beatam@ma.krakow.pl

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty